Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/mesame/domains/mesesame.lt/public_html/wp-content/themes/Cody/includes/builder/functions.php on line 5752
Taisyklės | Mes Esame VŠĮ

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS TAISYKLĖS

I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1. Mesesame.lt elektroninės parduotuvės (toliau – Parduotuvė) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos Klientui teikiant užsakymą ir įsigyjant prekes Mesesame.lt, įstaigos kodas 293268560, adresas Pramonės g. 141, Vilnius, duomenys kaupiami ir saugojami LR Juridinių  asmenų registre.
2. Mesesame.lt turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Klientui apsiperkant Parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu (nurodomos prie užsakymo).
3. Klientui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymo Mesesame.lt Parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir su jomis sutinka, jeigu prieš užsakydamas prekes, jis patvirtina savo sutikimą su Taisyklėmis paspausdamas „SUTINKU“. Tais atvejais, kai Klientas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo elektroniniu būdu Mesesame.lt Parduotuvėje, priešingu atveju laikoma, jog Klientas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Parduotuvės Taisyklėmis.

II. PRIVATUMO POLITIKA
1. Slapukas – tai mažas tekstinis failas, siunčiamas į kiekvieno asmens, besilankančio svetainėje, įrenginį, iš kurio yra prisijungiama prie svetainės ir laikinai tame įrenginyje išsaugomas. Kito vizito svetainėje metu, jūsų naršyklė nuskaitys slapuką ir perduos informaciją atgal svetainei. Slapuku renkama informacija padeda atpažinti svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Slapukai Mesesame.lt svetainėje skirti:
o Rinkti puslapio lankymo statistiką.
o Užtikrinti prekių krepšelio funkcionalumą.
o Užtikrinti nuoseklų svetainės funkcionalumą.
Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite naudojamos naršyklės gamintojo instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“. Pastaba: ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės galimybėmis.
2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pirkimo-pardavimo sutarties (toliau – Sutartis arba Pirkimo-pardavimo sutartis) sudarymui ir prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; el. paštas kiti užsakymo formoje prašomi nurodyti būtini duomenys. Mesesame.lt patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami Sutarties vykdymo ir prekių pristatymo tikslais. Mesesame.lt įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusiems paslaugų teikėjams. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
3. Klientas visiškai atsako už jo užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą.

4. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant Mesesame.lt, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

III. UŽSAKYMO PATEIKIMO TVARKA IR SĄLYGOS
1. Klientas apsilankęs Parduotuvės internetiniame puslapyje pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.
2. Suformavus prekių krepšelį, Klientas turi suvesti duomenis, būtinus Pirkimo-pardavimo sutarčiai tarp Mesesame.lt ir Kliento sudaryti ir Kliento  pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną, el. pašto adresą bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi sudarant Sutartį ir pristatant užsakytas prekes. Mesesame.lt patvirtina, kad Kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pirkimo-pardavimo vykdymo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.
3. Mesesame.lt gavus pranešimą iš banko, jog Klientas atliko mokėjimo pavedimą ir atsiskaitė už užsakytas prekes, Klientui išsiunčiamas pranešimas nurodytu elektroninio pašto adresu. Pranešimo iš banko gavimo momentas laikomas Mesesame.lt prievolės vykdyti su Klientu sudarytą Sutartį pradžios momentu.
4. Visais atvejais laikoma, jog Klientas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis Parduotuvės taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.
5. Sutartis sudaroma ir vykdoma nacionaline lietuvių kalba, jai taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai ir Lietuvos teismų jurisdikcija.

IV. PREKIŲ GRĄŽINIMAS
1. Įsigytų prekių Parduotuvėje grąžinimas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu, Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymu.
2. Prekes, kurių Klientui nepatinka forma, dydis, spalva ar modelis Pardavėjas pakeičia arba priima atgal per 14 dienų nuo prekių pristatymo/atsiėmimo dienos. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos. Nepatikusias prekes Klientas grąžina savo transportu arba apmoka grąžinimo išlaidas.
3. Klientas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta, nesuplėšyta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Klientas. Jeigu prekės nėra pilnai sukomplektuotos ir tinkamai supakuotos, Pardavėjas gali atsisakyti priimti grąžinamas prekes. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.
4. Prekės turi būti grąžinamos tvarkingoje pakuotėje. Taip pat Klientas turi pateikti pirkimą įrodantį dokumentą bei užpildytą ir pasirašytą prekių grąžinimo/keitimo aktą, kuriame turi būti nurodyta prekių grąžinimo/keitimo priežastis.

V. GARANTIJOS IR PREKIŲ KAINŲ NUSTATYMAS
1. Kiekvienos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės Parduotuvėje.

2. Mesesame.lt nurodo, o Klientas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad prekės, nurodytos Parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.
3. Klientas sutinka, jog, jam elektroniniu būdu pateikiant užsakymą Parduotuvėje, už prekes jis įsipareigoja mokėti kainą, nurodomą užsakyme.
4. Mesesame.lt įsipareigojimai prekių atžvilgiu:
4.1 perduoti prekes tinkamos kokybės bei atitinkančias užsakyme numatytus reikalavimus.
4.2 pateikti Klientui užsakyme nurodytą prekių kiekį. Mesesame.lt neatsako tais atvejais, kai perduotų prekių kiekis, nėra tikslus dėl to, jog Klientas neteisingai nurodė duomenis užsakyme, pateiktame Mesesame.lt.
4.3. pateikti Klientui prekių asortimentą, atitinkantį Užsakyme numatytus kriterijus.
4.4. tais atvejais, kai užsakyme numatomas tam tikras daiktų komplektas, pateikti visus į komplektą įeinančius daiktus.

VI. APMOKĖJIMO TVARKA IR TERMINAI
1. Klientas atsiskaito už savo užsakytas prekes ir sumoka nurodytą prekių pristatymo kainą (jei prekės bus siunčiamos) vienu iš Mesesame.lt Parduotuvėje nurodytų būdų: naudojantis internetinės bankininkystės sistema (Paysera) arba grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele atsiimant parduotuvėje, adresu Pilies g. 42-17, Vilnius.
2. Klientui pasirinkus internetinio atsiskaitymo būdą, jis įsipareigoja už užsakytas prekes ir prekių pristatymą (jei prekės bus siunčiamos) atsiskaityti nedelsiant (šiuo atveju prekių pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti tik nuo apmokėjimo gavimo momento).
3. Klientui pasirinkus mokėti už prekes jas atsiimant, jis įsipareigoja atsiskaityti ir atsiimti užsakytas prekes per 5 darbo dienas. Neatlikus apmokėjimo per 5 darbo dienas, užsakymas panaikinamas.

VII. PREKIŲ PRISTATYMAS
1. Klientas gali pasirinkti kelis prekės pristatymo būdus:
o Pilies g. 42-17, Vilniuje (nemokamai) – prekių atsiėmimas parduotuvėje nurodytu adresu, parduotuvės darbo laiko metu: nuo antradienio iki šeštadienio, darbo valandos 11 val. – 19 val., sekmadieniais 11 val. – 17 val., pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis
parduotuvė nedirba.
o LP Express (kaina 2,49 €) – pristatymas į LP Express siuntų savitarnos terminalus.
o Lietuvos paštas (kaina 2,95 €) – registruotos siuntos pristatymas į namus arba gyvenvietei priklausantį paštą.
2. Klientas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
3. Prekės Klientui išsiunčiamos per 5 darbo dienas, nuo apmokėjimo patvirtinimo.
4. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Klientui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Kliento kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

5. Klientas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
6. Klientas privalo el. paštu pateikti Pardavėjui pažeisto siuntinio ir(arba) prekės (-ių) nuotraukas.

VIII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
1. Šios elektroninės parduotuvės Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Tęsiant naršymą, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Daugiau informacijos

VŠĮ "Mes Esame" Privatumo Politika
Kas mes esame
Mūsų tinklalapio adresas yra: https://mesesame.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome?
Kontaktų formos
Jūsų gautos užklausos gautos per mūsų kontaktų formą yra naudojamos tik atsakyti į jūsų klausimus ir pasiūlyti jums tinkamą sprendimą. Jūsų kontaktinių duomenu neperduodame JOKIAI trečiajai šaliai, taip pat neteikiame jokios naujienų prenumeravimo paslaugos. Jūsų užklausa yra vienkartinis kreipimasis į mus. Parašę mums NETAMPATE jokiais prenumeratoriais.

Slapukai (cookies)
Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja vieną mėnesį, o ekrano nustatymų – vienerius metus.
Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?
MesEsame.lt naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose. Šios taisyklės gali būti keičiamos. VŠĮ "Mes Visi" laikosi slapukų naudojimą reglamentuojančių teisės aktų.
Plačiau: https://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys
Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.
Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.
Kur mes siunčiame Jūsų duomenis
Jūsų gautos užklausos gautos per mūsų kontaktų formą yra naudojamos tik atsakyti į jūsų klausimus ir pasiūlyti jums tinkamą sprendimą. Jūsų kontaktinių duomenu neperduodame JOKIAI trečiajai šaliai.
Kontaktinė informacija
Visais papildomais klausimais susisiekite su mumis el. paštu info@mesesame.lt

Uždaryti