NUOTRAUKOS
Aleksandros paroda Seime
Rugsėjo 24 d., Seimo II rūmų parodų galerijoje atverta Dienos centro „Mes esame“ lankytojos Aleksandros Stankevič tapybos darbų paroda „Skrendančios spalvos“. Paroda eksponuojama iki spalio 18 dienos Seimo narės Monikos Navickienės iniciatyva.
Projektas „Mokomės kartu“
Kartu su Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų centru jau antrus metus dalyvaujame bendrai inicijuotame projekte „Mokomės kartu“. Šį kartą jėgas išbandėme draugiškai varžydamiesi estafetėse, tris prieš tris krepšinio turnyre, dargi žaidėme badmintoną. Buvo smagu pasisvečiuoti ir kartu pasportuoti!
Bitininkystės muziejuje
Keramikos edukacijos
Veltų paveikslų paroda „Pasaulis pagal Alę“
Projektas „Saulės ratu” Naujosios Vilnios bibliotekoje
Džiaugiamės, tapę Naujosios Vilnios bibliotekoje vykstančio projekto „Saulės ratu” dalyviais!
„Tas daro daug, kas daug myli“
Buvome pakviesti į Vilniaus jėzuitų gimnazijos dieną, tema „Tas daro daug, kas daug myli“.
Pramogos boulinge
Vasario 20 d. lankėmės boulinge, kur draugiškai varžėmės bei vaišinomės. Šis žaidimas taip įtraukė mus, kad praradome laiko nuovoką, o azartas su kiekvienu kamuolio metimu augo iki begalybės….
Vasario 16 – osios dieną audringai paminėjome dainomis ir šokiais.
Vilniui 700 metų
Sausio 25 d. švenčiame Vilniaus miesto 700- ąjį gimtadienį!
Vilniui 700 metų
Mums buvo labai įdomu dalyvauti interaktyvioje Vilniaus miesto kultūros objektų apžvalgoje, kurią organizavo Naujosios Vilnios bibliotekos darbuotojai.
Paroda „Kai mūsų darbai prabyla…”
Lietuvos Respublikos Seime vyko VšĮ dienos centro „Mes esame” lankytojų darbų parodos „Kai mūsų darbai prabyla…” atidarymas.
Edukacija Raudondvario pilies dvare
Raudondvario ansamblis mums pasirodė be galo įspūdingas, ypatingai pagrindinis pastatas – pilies rūmai su bokštu. Vieningą dvaro ansamblį sudaro didelėje parko teritorijoje išsidėstę du oficinų pastatai, oranžerija, arklidės ir ledainė.
Dovana Vilniui
SVEIKINAME!
Sveikiname mūsų įstaigos paslaugų gavėjus sėkmingai išlaikiusius profesinio mokymo egzaminus.
Atviros kūrybinės dirbtuvėlės
Rugsėjo 16 d. senamiesty, šalia VšĮ dienos centro „Mes esame” suvenyrų parduotuvės vyko atviros kūrybinės dirbtuvėlės. Dalyvavo penki mūsų centro lankytojai kartu su darbuotojomis, šio meninio projekto koordinatorėmis. Prie jų prisidėjo dailininkė Aistė Bugailiškytė.
„Tapydami ant drobės atvaizdavome pačius gražiausius senamiesčio objektus.
Mus, šio puikaus projekto dalyvius, galėjo stebėti praeiviai, o norintys turėjo galimybę prisijungti ir tapyti kartu”.
„Draugystės tiltai apleistuose praeities kiemuose“
Renginį jau vienuoliktus metus organizavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos asociacija „Viltis“. Šventėje dalyvavo Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių ir neįgaliųjų organizacijų atstovai, dienos socialinės globos centrų lankytojai.
Susirinkusius sveikinimo žodžiais pasitiko asociacijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova. Asociaciją šventės proga ir visus susirinkusius taip pat sveikino nuolatiniai rėmėjai ir savanoriai.
Gera vėl buvo čia pabūti, susitikti su senais draugais, pašokti, padainuoti, o atsigėrus karštos kavos, pasidalinti savo prisiminimais ar ateities planais.
Aplankėme pelėdų parką Rudaminoje
Puiki vieta mylintiems paukščius, o ypač pelėdas! Likome susižavėję, tiek gražia aplinka, tiek įdomiu pasakojimu apie šiuos paukščius.
AČIŪ šeimininkams!
Rekomenduojame apsilankyti!
Laikas prie Gėlos ežero
Smagiai praleidome laiką prie Gėlos ežero: supomės, vaikštinėjome, žaidėme Bočios, pietavome.
Mėgavomės puikiu laiku, būdami vasariškai nuostabioje gamtos apsuptyje, jausdami šalia esančią ežero ir miško ramybę.
Lankėmės VU Botanikos sode, Kairėnuose
Prasidėjo vasara.. O mes nuo seno turime gražią tradiciją, lydinčią mus ne vienerius metus, – aplankyti Kairėnų botanikos sodo nuosatabią augmeniją.
Pas mus lankėsi Aktyvaus užimtumo centras „Eik”
Turėjome puikią galimybę išbandyt savo centre triračius be pedalų, kurie yra skirti neįgaliųjų sveikatinimui ir sportui.
Atvykusuos trenerės mums pasakojo, kad triračiai yra naudingi pusiausvyros sutrikimus, judėjimo negalią turintiems, bei žmonėms su kitomis negaliomis : intelekto, klausos ar regos.
Ačiū centro „Eik“ narėms už suteiktą galimybę išbandyti šiuos „technikos stebuklus”.
Mes ne tik važinėjome su šiomis,dar mums nematytomis technikos priemonėmis, bet ir pajutom pozityvią energiją ir šilumą, atvykusią kartu su Jumis.
Ačiū Jūrate, Aušra ir Rasa!
Tai ypatingai prasminga veikla, suteikianti visiškai naujas sąlygas šių žmonių fiziniam aktyvumui ir sveikatinimui, bei palankiai integracijai į visuomenę ir pilnavertį gyvenimą.
P.S. Triračius išbandėm ir mes, darbuotojai. Direktorius taip pat neatsispyrė pagundai…
Taigi visa mūsų bendruomenė neįprastai ekstrimaliai ir aktyviai praleidom laiką!
Šarūno Sabaičio ir dienos centro „Mes esame” fotografijų paroda, Seime
Lietuvos Respublikos seime buvo pristatyta fotografo Šarūno Sabaičio ir dienos centro „Mes esame” fotografijų paroda.
Idėja, surengti foto parodą, kilo sutikus fotografą Šarūną Sabaitį.
Taip gimė meninė nuotraukų paroda “Mes esame”. Parodos pavadinimas tarsi užtvirtina, kad mes esame, galbūt kitokie, negu didžioji dalis mūsų visuomenės, bet išskirtiniai ir saviti gerąja prasme. Tai yra mintys mus įamžinusio fotografo, žmogaus, niekada iš arti nemačiusio ir nesusipažinusio su negalią turinčiais žmonėmis.
Dėkojame Taikomosios dailės muziejui už kvietimą dalyvauti edukacinėje programoje „Ornamentai iš šviesa”.
Įspūdingi, spalvingi, interaktyvūs piešiniai, – nauja patirtis ir nepakartojami įspūdžiai.
Ilgai nelaukę, vėl važiavome į Naujosios Vilnios kultūros centro biblioteką, kur jaukiai leidome laiką ir piešėme emocinės komunikacijos erdvėje kartu su dailės terapijos specialiste Aušra, be galo šiltu ir savo darbui atsidavusiu žmogumi.
Šį kartą važiavo kita grupė lankytojų, tačiau rezultatas tas pats,- visiems labai patiko.
Šį kartą socialinės ir emocinės komunikacijos erdvėje (Naujosios Vilnios biblioteka) kartu su šios srities specialiste Aušra, išbandėme dailės terapijos užsiėmimus.
Piešdami, mūsų lankytojai galėjo išreikšti savo jausmus, mintis ir potyrius. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris pagal poreikius gali būti gydantis, ugdantis ir atpalaiduojantis.
P.S. Mūsų darbuotojos relaksavosi taip pat… Čia atpalaiduojanti kūryba vyko, naudojant kinetinį smėlį.
Mes nuolat lankomės pas savo kaimynus ir gerus draugus – puikią komandą, kuruojančią ir vykdančią įvairiapusę meninę, kultūrinę, o dabar jau ir terapinę, bei relaksacinę veiklas Naujosios Vilnios kultūros centre.
Šį kartą išbandėme čia įsikūrusios, Naujosios Vilnios bibliotekos, socialinės ir emocinės komunikacijos erdvę.
Pirmą kartą važiavome tiesiog pabūti ir išbandyti šiam relaksaciniui kambariui pritaikytą sensorinę įrangą.
Relaksacija – saugus ir efektyvus streso įveikimo bei gyvenimo kokybės gerinimo būdas. Gal todėl čia išgyvenome nerealius pojūčius, – atsipalaidavome, patyrėme ramybės ir kažkokio nenusakomo džiaugsmo būsenas.
Sausio 16 d. pas mus apsilankė Ingrida Šimonytė ir Monika Navickienė kartu su savo komandomis
Malonu, kad vyko toks paprastas bei šiltas bendravimas su mūsų lankytojais, taip pat atviras ir konstruktyvus dialogas su mūsų centro darbuotojais.
Seimo narės nuoširdžiai domėjosi mūsų bendruomenės gyvenimu, džiaugėsi mūsų pasiekimais, išgirdo mūsų svajones ir lūkesčius, kartu kūrėme veiklos planus ateičiai, kuriuos žadame įgyvendinti su šiomis seimo narėmis.
Ačiū, kad mus aplankėte, ačiū už dovanas, o svarbiausia už žmogišką šilumą, kurios mums taip dažnai visiems trūksta.
Labai džiaugiamės šiuo šiltu vizitu, kuris tapo mūsų gražios draugystės ir bendradarbiavimo pradžia.
Nors šventės jau praėjo, tačiau sausio 9 d. mes jas dar kartą paminėjome savo centre.
Labai džiaugiamės, kad mus aplankė garbūs, ir per ilgą laiką jau spėję tapti mūsų ištikimais draugais, svečiai – Vilniaus Stačiatikių Dievo Motinos Ženklo iš dangaus parapijos bendruomenės nariai kartu su tėvu Piotru Miuller.
Šie geri žmonės atvežė mums ne tik dovanų, bet paliko nenusakomą ramybės bei šilumos pojūtį.
Ilizionistas Jonas Palionis ir šokių studijos vadovė „Leila dance” Renata Palionis bei jos vadovaujamos merginos, taip pat kiekvienais metais aplanko mus per Naujametinę šventę.
Koncertavome ir mes patys, šokome, kūrybinėse dirbtuvėlėse piešėme ir rašėme palinkėjimus ateinantiems metams.
Nesikuklinsime ir pasakysime drąsiai, – šventė pavyko su kaupu!
Lapkričio 6 dieną turėjome ypatingai informatyvų, edukacinį susitikimą su Europos informacinio centro asistente Agne Zakaravičiūte, kuri mums papasakojo apie Europos Sąjungą, kaip Europos valstybių ekonominę bei politinę bendriją, buvome supažindinti su pagrindinėmis jos vertybėmis.
Atlikom specialiai mums paruoštas užduotis, gavome naujų žinių ir užtvirtinome tai, ką jau žinojome.
Pas mus apsilankė puiki pareigūnė Marina Karpukienė su savo komanda (Vilniaus miesto ketvirtasis policijos komisariatas), kuri mums išsamiai papasakojo apie saugų eismą, dalijosi savo kasdieninio darbo patirtimi, kalbėdama apie vagysčių prevenciją, saugumą gatvėje ir viešajame transporte.
Gavome ypatingai naudingos ir net gyvybiškai svarbios informacijos. Buvo išdalinta daugybė atšvaitų, už kuriuos dėkojame.
Prižadame juos nešioti ir taip išlikti saugūs kelyje!
Neįgaliųjų reikalų departamente spalio 2 d. atidaryta paroda ,,Kai pildosi sapnai”. Jos autorė – VŠĮ dienos centro “Mes esame” lankytoja Aleksandra Stankevič.
Šio tapybos ciklo paveikslai – tai ryškiomis spalvomis užburiantys sapnų vaizdiniai, kylantys iš vidinių jutimų, priklausantys nuo Aleksandros dvasinių išgyvenimų. Moteris savo vidinį pasaulį, emocijas išreiškia spalvų bei formų pavidalu. Tapydama ji dažnai prisimena savo sapnus, todėl panoro perkelti juos ant popieriaus lapo.
Išraiškingos formos, figūros, spalvos, ryškiai matomos autorės tapyboje, tai tarsi jos kasdieninio gyvenimo atspindžiai, žaismingai sudarantys visumą, kurią kiekvienas žiūrovas gali interpretuoti savaip.
Tai jau antrasis autorės tapybos parodų ciklas. Pirmasis organizuotas tapybos parodų ciklas „Aleksandros svajos“ jau apkeliavo įvairias Vilniaus miesto įstaigas bei institucijas.
Ekskursija į Lietuvos aviacijos muziejų.
Aplankėme Eglės, – mūsų centro globėjos, bendruose meno srities projektuose su VDA, parodą.
Įspūdžai neišdildomi…
Aptardami parodą, su centro lankytojais, nusprendėme, kad tai meninkė iš didžiosios raidės!
Plačiau čia:
https://renginiai.kasvyksta.lt/…/egle-ganda-bogdaniene-pers…
Vilniaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, IV-oji komanda suorganizavo mums informatyvią, paremtą „gyvais” ugniagesių pasakojimais, Atvirų durų dieną. Vyrai dalijosi patirtimi iš iškvietimų, pasakojo apie išgelbėtas gyvybes ir sunkų, bei atsakingą savo darbą.
Buvo galima apžiūrėti įrangą, esančią gaisriniame automobilyje ir stebėti tikrą iškvietimą, gautą mūsų buvimo ten laiku.
Sugalvojome aplankyti keletą jau seniai mūsų suplanuotų objektų Vilniaus centre.
Įspūdžių pilna diena prasidėjo Planetariume, kur stebėjome žvaigždes ir klausėmės lektoriaus pasakojimo apie saulės sistemos planetas, žvaigždynus bei jų išsidėstymą, keliavome į ateitį ir net pabuvojom mėnuly!
Vėliau gėrėjomės ne ką prastesniais Vilniaus vaizdais iš „Swedbank” apžvalgos aikštelės. Iš čia mums atsivėrė nuostabus Vilniaus peizažas.
Dar vėliau pietavome restorane „Pirmas blynas”. Jo savininkas olandas Timas van Wijkas užsiima švietėjiška bei socialine veikla, organizuodamas žmonių su negalia įdarbinimą, taip ugdydamas neįgalių asmenų darbinius įgūdžius. Restorano padavėjais ir virtuvės šefo padėjėjais dirba žmonės su negalia. Šios idėjos sumanytojas Timas sako, kad svarbiausia – darbą pritaikyti žmogui, tuomet negalia neturi reikšmės.
Blynai buvo nuostabūs. Atsižvelgdamas, kad mes atvykome taip pat iš neįgaliųjų centro,restorano savininkas pritaikė mums didelę nuolaidą.
Ačiū jam ir visam jo suburtam, nuostabiam kolektyvui!
Puikiai praleidom laiką, grįžom sotūs ir puikiai nusiteikę, planuodami jau naujas išvykas..
Niekaip negalime pamiršti kelionės į Ignalinos rajoną, kur įspūdingai praleidome laiką. Apsilankėme Ginučių vandens malūne, kur galėjom užuosti miltų kvapą, klausėmės įdomaus pasakojimo apie čia gyvenusius ir ūkininkavusius žmones, galėjom paliesti iki šių dienų išlikusius senovinius rakandus.
„Paukščių kaime” atsidūrėme didžiuliame paukščių ir kitų gyvūnų pasaulyje. Gaidžiai, antys , žąsys, stručiai, povai, įvairiausių rūšių vištos, fazanai ir dar daugybė kitų sparnuočių sveikino mus atvykusius, klegėdami įvairiausiais garsais. Alpakos, asiliukas, arkliukai, triušiukai ir kiti gyvūnėliai puikiai tiko ir mums labai patiko, papildydami gausias paukščių gretas.
Puiki kelionė vasaros pradžiai!
Ačiū bendrijai „Viltis” už pačią gražiausią ir nuostabiausią šventę, surengtą neįgaliems žmonėms. Tokios geros nuotaikos, tiek daug linksmai nusiteikusių žmonių vienoje vietoje seniai jau neteko matyti. Šokom, dainavom, vaišinomės ir dar dovanų gavom.Ar gali būti dar labiau pavykusi šventė? Galvojame, kad ne!
Vieną gražią ir saulėtą pavasario dieną vykome į Botanikos sodą Kairėnuose. Čia grožėjomės žydinčiais rododendrais, japoniškame sode augančiais subtiliais spygliuočiais, vaikščiojome po senąjį Kairėnų dvaro parką, žavėjomės tulpių jūra ir visais kitais, įspūdingais gamtos stebuklais, kuriuos galime išvysti šiame sode. Klausėmės išsamaus ir labai įdomaus gido pasakojimo apie Kairėnų parko statinių istoriją, augalų savybes, apie čia apsigyvenusius paukščius ir atklystančius žvėrelius.
Nuostabiai praleistas laikas atgijusioje ir įvairiausiomis spalvomis nusidažiusioje Botanikos sodo gamtoje, kurią puoselėja ir su didele meile bei atsakomybe prižiūri daugybė ten dirbančių žmonių.
Gegužės 8 d. turėjome ypatingą svečią – Lietuvos lengvaatletę, ilgų nuotolių bėgikę Dianą Lobačevskę. Sportininkė su mumis dalijosi savo patirtimi, davė daug patarimų, susijusių su bėgimu, taip pat atsakinėjo ir į asmeniškus klausimus.
Puikiai praleidome laiką, klausydamiesi garsios bėgikės. Šis, labai šiltas ir pozityvus žmogus įkvėpė mus, suteikė noro „pasitempti” ir kiekvienam apmąstyti, kokius tikslus mes patys turime nusibrėžę savo gyvenime.
Š.m. gegužės 2 d. Vilniaus rajone, Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos stadione vyko varžybos.
Vienas iš rengėjų uždavinių buvo – populiarinti bėgimą, kaip paprasčiausią fizinės rekreacijos formą. Labai gražu, kad į šias, jaunimui skirtas varžybas buvo pakviesti ir neįgalieji, kurie turėjo galimybę sudalyvauti ir išbandyti savo jėgas neįgaliųjų integraciniame bėgime.
Visi, be išimties, bėgimo dalyviai gavo atminimo medalius.
Grįžome laimingi, truputį pavargę, bet apdovanoti!
Laukdami Šv. Velykų marginome kiaušinius didesnius nei įprasta ir jau galime pajusti gražiausią pavasario šventę…
Su Šv. Velykomis sveikiname visus. Geros nuotaikos ir dailiausių margučių!!!
Pas mus atvyko dailininkė ir edukatorė Rasa Flay. Pristatydama savo darbus, ji kvietė į jos kūrybą pažvelgti savo akimis.
Taigi jos tapytą gėlę mes interpretavome taip, kaip kiekvienas suvokėm ir matėm.
Rezultatai puikūs – daugybė gėlių bei relaksacija, kurią patyrėme kūrybinių paieškų metu.
Š.m. balandžio 11 d. Kirtimų kultūros centre buvo organizuojama „profesinio meistriškumo varžytuvės – abilimpiada „Aš galiu viską!”.
Čia, kaip ir kiekvienais metais, mūsų centro lankytojai dalyvavo velykinio kiaušinio dekoravimo, knygos skirtuko kūrimo, velykinio vainiko puošimo, keramikos puošimo, eilėraščio, mozaikos, velykinių paveikslų iš vilnos kūrimo rungtyse.
Mūsų lankytoja Ieva Vilčinskaitė laimėjo pirmą vietą eilėraščio kūrimo rungtyje.
Šiame eilėraštyje regis sudėtas visas pavasario grožis ir šventiška velykinė nuotaika!
Margos Velykos
Kiškiai ridena margučius,
Džiugina didelius ir mažus,
Pavasario saulė džiugina visus,
Vaikučiai ridena kiaušinius.
Velykos atrieda, atidunda,
Snieguolės žydi po langu,
Velykė veža vaikams margučius,
Kiaušiniai žali, rudi, mėlyni, raudoni…
Prie Velykų stalo susės visa šeima,
Saulė džiugina visus,
Čirena linksmai vyturiai,
Bunda miškai ir šilai.
Pirmos žibutės jau žydi,
Grįžta gimtinėn gandrai,
Pražydo šalpusniai ant šlaito…
Vilniaus dailės akademijos studentai ir mūsų centro lankytojai dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse, kur ant marškinėlių bando atvaizduoti Vilnių.
Čia pamatome žymius sostinės objektus naujai, kūrybinių dirbtuvių lankytojų akimis…
Aleksandrą sveikino MRU akademinė bendruomenė, Valakampių socialinių paslaugų namų gyventojai ir darbuotojai.
Palaikėme Aleksandrą ir mes!!!
Turėjom prasmingą ekskursiją po Bernardinų bažnyčią, vienuolyną, pamatėme gotikinį kiemelį, apžiūrėjome presbiteriją, požeminę kriptą, gotikinės varpinės bokštą. Įspūdžiai neišdildomi
Apsilankėme „Vilniaus meduoliuose“, kur mokėmės formuoti, kepti ir pasitelkus savo fantaziją bei kūrybiškumą, juos dekoruoti.
Šiuos saldžius skanėstus patys skanavome ir vežėme lauktuvių savo artimiesiems.
Dar viena, nuostabi, šildanti pramoga mums drėgną ir vėjuotą žiemos dieną…
Į mūsų dienos centrą atvyko Karolis Misevičius ir Gediminas Mačiulskis ( „Afrikos būgnai” ) ir atsivežė daugybę Afrikietiškų būgnų.
Anot Karolio ir Gedimino bei jų bendraminčių, – būgnų skleidžiama muzika atpalaiduoja ir išlaisvina kūrybiškumą, lavina vaizduotę ir šokio judesį.
Su šiuo teiginiu 100 proc. sutinkame ir mes!
Ačiū už būgnus ir Afriką mūsų centre!
2018 m. lapkričio 20 dieną atšventėme savo 20 -ąjį gimtadienį!
Sulaukėme garbingų svečių. Mus pasveikinti atvyko Vilniaus m. savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja Ilma Skuodienė, Vilniaus m. savivaldybės Socialinių reikalų ir sveikatos departamento direktorius Jonas Bartlingas, Vilniaus m. savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinės paramos skyriaus vedėja Nadiežda Buinickienė, Naujosios Vilnios seniūnas Jurijus Gridiuško, Vilniaus Švenčiausios Mergelės Marijos Taikos Karalienės parapijos klebonas kunigas teol. m. dr. Eduardas Kirstukas.
Vilniaus dailės akademijos naujuosiuose rūmuose š. m. sausio 30 d. įvyko Centro lankytojos Aleksandros Stankevič piešinių ir tapybos darbų parodos ,,ALEKSANDROS SVAJOS” atidarymas.
Apsilankymas „Vilnil“ – iliuzijų muziejuje. Puiki atmosfera ir jaudinančios iliuzijos praskaidrino mūsų Centro lankytojų kasdienybę.
Socialinis dienos centro „Mes esame“ ir Vilniaus dailės akademijos meno projektas
Naujosios Vilnios viešojoje bibliotekoje nuo š. m. birželio 14 d. iki 28 d. vyko VšĮ dienos centro „Mes esame“ (toliau – Centras) lankytojų darbų paroda.
Centro lankytojai kartu su Vilniaus dailės akademijos Tekstilės katedros studentais š. m. gegužės mėn. susivienijo bendram kūrybiniam darbui ir dalyvavo socialinio meno projekte.
Kūrybinių dirbtuvių metu neįgalieji ant marškinėlių tekstiliniais dažais atvaizdavo Vilniaus architektūrinius, istorinius objektus bei vietas.
Šio socialinio meno projekto tikslas – pagal pateiktas Vilniaus senamiesčio nuotraukas sukurti piešinius ant marškinėlių, įtraukiant į šį kūrybinį procesą neįgaliuosius.
Sutrikusio intelekto ir sutrikusios psichikos asmenys galėjo laisvai išreikšti savo jausmus,atskleisti savyje neatpažintas galimybes, talentus, pasisemti stiprybės bei mėgautis tam tikra meno terapija.
Lapkričio 17 d. dienos centro lankytojai lydimi darbuotojų lankėsi Šiauliuose „Šokolado muziejuje”. Ekskursija visiems labai patiko, patyrėme gerų įspūdžių!
MŪSŲ KASDIENYBĖ
Spalio 26 d. dalyvavome Kaune Lietuvos specialiojoje olimpiadoje, bočio čempionate. Užėmėmė III vietą.
Rugpjūčio pabaigoje, prieš pat mokslo metus lankėmės Rumšiškių Lietuvos liaudies muziejuje. Dalyvavome edukacinėje bandos kepimo programoje,ir su gido pagalba apžūrėjome muziejų.
Kiekvienas turi rūpintis savo sveikata!!! Šiaurietiškas ėjimas – puikus būdas tai daryti. Kiekvieną dieną norintys lankytojai bei darbuotojai propaguoja šį sveiko gyvenimo būdą. O prieš išeinant į atostogas, vykome su šiaurietiškomis lazdomis pasivaikščioti po Pūčkorių pažintinį taką.